kpb

Baranki w pieluchach: Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
WHITNEY HOUSTON: I WANNA DANCE WITH SOMEBODY
(reż. Kasi Lemmons)

czwartek, 29 grudnia 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy na ostatni w tym roku kalendarzowym pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 29 grudnia, tradycyjnie o godzinie 11.00, zostanie zaprezentowany film Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody opowiadający o życiu słynnej amerykańskiej piosenkarki.


Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody to filmowy hołd złożony niezrównanej artystce - ikonie współczesnej muzyki, mającej na koncie ponad 200 mln sprzedanych płyt. Film Kasi Lemmons (Harriet) przedstawia historię kariery Whitney Houston - zwykłej dziewczyny z Jersey, która stała się prawdziwą muzyczną sensacją.

Twórcą scenariusza do filmu jest Anthony McCarten (Bohemian Rhapsody, Czas mroku),  a w głównej roli wystąpiła Noami Ackie znana z serialu The End of the F***ing World oraz z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Aktorka o występie w filmie: Przygotowanie do tej roli było niewiarygodnym przeżyciem. Nauczyłam się o Whitney, ale także o sobie, o wiele więcej niż mogłabym przypuszczać. Jestem podekscytowana tym filmem, który ją uhonoruje i przekaże dalej jej dziedzictwo.BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

WHITNEY HOUSTON: I WANNA DANCE WITH SOMEBODY | I WANNA DANCE WITH SOMEBODY
(Kasi Lemmons) US 2022, 144'


Produkcja ta jest portretem wielowymiarowej kobiety. Od chórzystki z New Jersey do jednej z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych artystek wszechczasów, widzowie zostają zabrani w inspirującą, przejmującą i pełną emocji podróż przez wyjątkowe życie i karierę Houston, z zapierającymi dech w piersiach występami i ścieżką dźwiękową zawierającą najbardziej ukochane przeboje.

 

ZWIASTUN:

   

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum