kpb

Wszystko wszędzie naraz - pokaz przedpremierowy (MOS)

WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ
(reż.
Dan Kwan, Daniel Scheinert)
pokaz przedpremierowy
wtorek, 12 kwietnia 2022, godz. 20.45
Małopolski Ogród Sztuki

 


12 kwietnia zapraszamy do sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12) na przedpremierowy pokaz filmu Wszystko wszędzie naraz. To szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction o niewiarygodnej bohaterce, od wizjonerskich twórców filmowych - Daniela Kwana i Daniela Scheinerta.

 

Wszystko wszędzie naraz to ekscentryczne połączenie kina akcji, komedii i science-fiction, pełne widowiskowych sekwencji i niebanalnego humoru. Główna bohaterka filmu, Evelyn Wang, zmaga się z codziennością i podatkami. Sytuację pogarsza informacja, że jej zadaniem jest uratowanie świata przed zagrażającym mu złem. Kobieta zostaje wciągnięta w głąb multiwersum, gdzie może spotkać… siebie, we wszystkich możliwych odsłonach!


W roli głównej wystąpiła znakomita Michelle Yeoh - gwiazda kina azjatyckiego i Hollywood, znana z takich filmów jak Wyznania gejszy, Przyczajony tygrys, ukryty smok oraz Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Ponadto w obsadzie znaleźli się: James Hong (Łowca androidów, Chinatown), Jonathan Ke Quan (Indiana Jones i Świątynia Zagłady, Goonies) oraz Jamie Lee Curtis (Na noże, Prawdziwe kłamstwa, Halloween). Wszystko wszędzie naraz  to dzieło duetu Dan Kwan/Daniel Scheinert, który w 2016 zadziwił świat filmem Człowiek-scyzoryk. Ścieżkę dźwiękową do filmu skomponował amerykański zespół eksperymentalny Son Lux.

 

OSTRZEŻENIE
Film zawiera fragmenty, w których występuje migające światło i dynamiczne zmiany kolorów, które mogą wywołać atak epilepsji u osób wrażliwych.

 

Premiera filmu: 15 kwietnia 2022.BILETY:

25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)

 


O FILMIE:

WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ | EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
(Dan Kwan, Daniel Scheinert) US 2022, 140’


Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

 

PRASA O FILMIE:

Kung fu spotyka kino superbohaterskie i w szalonym pędzie przytula, mówiąc, że wszystko będzie dobrze i jesteśmy wystarczający tacy, jacy jesteśmy. Dan Kwan i Daniel Scheinert zabierają nas w elektryzującą podróż po multiwersach, wciskają w fotel, ale też subtelnie tworzą chwile, by złapać oddech.
Małgorzata Czop, Movieway

 

Tytuł nie kłamie. Tu naprawdę jest wszystko, wszędzie i naraz. Duet Daniels poświęcają logikę w imię absurdalnie dobrej zabawy. Dzięki wybranej przez siebie formule sprawnie łączą konwencje superhero ze schematem filmu kung fu, trzymając je w ryzach melodramatu rodzinnego. Lepszego multiwersum w tym roku nie będzie!
Rafał Christ, Spidersweb Rozrywka

 


ZWIASTUN:

  

 

WCZEŚNIEJSZE POKAZY:

piątek, 1 kwietnia 2022, godz. 20.00
Kino Pod Baranami

 

 

 

PATRON MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum