kpb

Baranki w Pieluchach: Palm Springs

czwartek, 4 marca 2021, godz. 11.00

 

4 marca Baranki w Pieluchach powracają do Kina Pod Baranami! Po dłuższej przerwie, w salach kinowych przy Rynku Głównym ponownie zagoszczą rodzice z niemowlakami, którzy w dostosowanych do potrzeb maluszków warunkach będą oglądać premierowe filmy. Ograniczona ilość miejsc, zachowywanie odstępów oraz obowiązek noszenia maseczek - to zasady uczestniczenia w pokazach. Na ekranie kinowy hit ostatnich tygodni: pełne słońca i wakacyjnego nastroju Palm Springs z Andym Sambergiem w roli głównej.


Palm Springs to jeden z tych filmów, które chce się oglądać bez końca. Ta pełna humoru komedia romantyczna ze szczyptą science-fiction, wykorzystuje dobrze znany - choćby z kultowego Dnia świstaka - motyw pętli czasowej. Nasyca go jednak oryginalnością i świeżością, dzięki czemu Palm Springs staje się idealnym feel-good movie na obecne, trudne czasy.


W filmie, w feralny krąg czasu wpada beztroski Nyles (gwiazda serialu Brooklyn 9-9 Andy Samberg), uczestniczący w drętwym weselu w Palm Springs. Po pewnym czasie do jego przedziwnej pułapki dołącza Sarah (znana z Fargo i Jak poznałem waszą matkę Cristin Milioti) - siostra panny młodej.


Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, w których mogą wziąć udział rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

 
Seanse odbywają się z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych. Dostępnych jest 50% miejsc na każdej z sal, a podczas pobytu w kinie należy mieć zasłonięte usta oraz nos (również w trakcie seansu!) i zachowywać dystans wobec innych widzów. W kinie rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami. Na terenie kina obowiązuje zakaz konsumpcji.

 
Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.
 
 
BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

PALM SPRINGS | PALM SPRINGS
(Max Barbakow) US 2020, 90’

Złote Globy 2021: nominacje: Najlepszy Film - Musical lub Komedia, Najlepsza Rola Męska w Musicalu lub Komedii
Sundance Film Festival 2020: oficjalna selekcja - sekcja Dramatyczna


Nyles (Andy Samberg) i Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

Mimo że mamy do czynienia z komedią romantyczną, twórcy sięgnęli dużo wyżej. To uniwersalna historia, idealnie skrojona pod pandemiczne czasy.
Przemysław Bollin, Onet.pl

 


ZWIASTUN:

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum