kpb

Baranki w Pieluchach: Planeta Singli 3

czwartek, 21 lutego 2019, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 21 lutego, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Planeta Singli 3  - zwieńczenia popularnej serii komedii romantycznych z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych. Bilety w cenie 13 zł.

 

Planeta Singli 3  to wielki finał komediowego hitu, którego bohaterowie poznali się i zakochali w sobie w co najmniej niecodziennych okolicznościach. Po wielu perypetiach, kiedy wydaje się, że ich związkowi nic już nie zagraża, para planuje romantyczny ślub na prowincji. I tu zaczynają się kłopoty...

W ostatniej części serii na ekran powrócą uwielbiani bohaterowie, w których wcielili się Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr GłowackiDanuta Stenka. Pojawią się również nowe nazwiska, bowiem do obsady dołączyli Bogusław Linda i Borys Szyc.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

PLANETA SINGLI 3 | PLANETA SINGLI 3
reż. Sam Akina, Michał Chaciński, Polska 2018, 102'


fot. Adam Pluciński

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości znanych z poprzednich filmów. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum