kpb

Baranki w Rumunii 2015

BARANKI DZIECIOM: BARANKI W RUMUNII
pokaz towarzyszący Festiwalowi Kultury Rumuńskiej

niedziela, 17 maja 2015, godz. 11.00Z okazji Festiwalu Kultury Rumuńskiej w Krakowie zapraszamy naszych najmłodszych widzów na specjalną odsłonę cyklu Baranki Dzieciom. W niedzielę, 17 maja, dzieciaki będą mogły obejrzeć wybrane odcinki rumuńskiego serialu animowanego pt. Mihaela oraz wziąć udział w warsztatach artystycznych poświęconych kulturze i tradycji ojczyzny Draculi.


W PROGRAMIE:

MIHAELA | MIHAELA
reż. Nell Cobar, Rumunia 1969, czas trwania: ok. 45’
+ warsztaty artystyczne ze SztukolotniąRumuński serial animowany, którego główną bohaterką jest sympatyczna dziewczynka z kucykami - postać stworzona przez karykaturzystę Nella Cobara. Serial był wyświetlany w rumuńskiej telewizji w latach 1970-1980 w ramach programu 1001 wieczorów (tuż przed głównym wydaniem wiadomości) i cieszył się niezwykłą popularnością. Odcinki w zestawie: Nasza przyjaciółka Mihaela, Mihaela na wakacjach, Mihaela i Czerwony Kapturek, Mihaela i Królewna Śnieżka, Mihaela i Pinokio, Mihaela i opowieści babci.

Warsztaty artystyczne Sztukolotnia to oryginalne zajęcia dla dzieci inspirowane wybranymi zagadnieniami zaczerpniętymi z kultury. Eksperymentując, maluchy dokonują ważnych odkryć, rozwijają wyobraźnię oraz poznają świat sztuki i techniki. Zajęcia poprowadzi Justyna Sławik.


BILETY: tylko 10 zł(PROGRAM filmowy Festiwalu Kultury Rumuńskiej w Krakowie)
(PROGRAM letniej edycji cyklu)
(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

          


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

Bookmark and Share

archiwum