kpb

Dojrzałe Kino - Drugi Hotel MarigoldW środę (13 maja) o godzinie 11.00 zapraszamy dojrzałych widzów na kontynuację przebojowego Hotelu Marigold, w której poznajemy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach.

W każdą środę około godziny 11.00 zapraszamy na Dojrzałe Kino - cykl spotkań skierowany do seniorów, podczas których mają okazję obejrzeć jedną z kinowych premier, wysłuchać prelekcji i podyskutować o dobrym filmie. Oczekiwanie na seans umila drobny poczęstunek: kawa, herbata i ciasteczka.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Blog prowadzony przez uczestników cyklu: www.dojrzalekino.pl


Bilety dla seniorów: wyjątkowo 14 zł
środa, 13 maja 2015, godz. 11.00


DRUGI HOTEL MARIGOLD | THE SECOND BEST EXOTIC MARIGOLD HOTEL
reż. John Madden, Wielka Brytania/USA 2015, 123’

Hotel Marigold odniósł sukces, dlatego Muriel i Sonny postanawiają otworzyć filię. Jakby tego było mało, Sonny szykuje się do ślubu, a nowy mieszkaniec hotelu - ceniony pisarz - traci głowę dla jego matki. Na szczęście gdy nadchodzi wielki dzień, wszyscy zapominają o problemach i dają się porwać niezwykłej atmosferze hinduskiego wesela.

W rolach głównych: Richard Gere (Chicago, Niewierna), nagrodzona Oscarem Judi Dench (Zakochany Szekspir, Notatki o skandalu), Dev Patel (Slumdog. Milioner z ulicy, Życie Pi), dwukrotna laureatka Oscara Maggie Smith (Gosford Park, serial Downton Abbey), Bill Nighy (Tylko miłość, Notatki o skandalu), Celia Imrie (Dziewczyny z kalendarza, Dziennik Bridget Jones), nominowany do Oscara David Strathairn (Good Night, and Good Luck) i Penelope Wilton (Duma i uprzedzenie, Wszystko gra).

Reżyseria: John Madden (Zakochany Szekspir, Jej wysokość pani Brown).

Lekka, skrząca się kolorami komedia, niosąca optymistyczne przesłanie. Chicago Sun-Times

Świetna zabawa.
 The Denver Post

zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

          


PARTNERZY:

          

     

            
        
Bookmark and Share

archiwum