kpb

Baranki w pieluchach - Zanim zasnęRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 18 września 2014, godz. 11.00

ZANIM ZASNĘ | BEFORE I GO TO SLEEP
reż. Rowan Joffé, Wielka Brytania/USA/Francja/Szwecja 2014, 92’

Wyprodukowany przez Ridleya Scotta film na miarę Memento i Incepcji, z Nicole Kidman i Colinem Firthem w rolach głównych.

Ekranizacja bestsellera Stevena J. Watsona, jednego z najlepszych książkowych thrillerów XXI wieku.

Christine (Kidman) codziennie budzi się, nie pamiętając kim jest i nie potrafiąc przypomnieć sobie żadnych faktów z przeszłości. Będąca efektem wypadku sprzed lat amnezja sprawia, że jest uzależniona od otaczającego ją troską męża (Firth). W celu uporządkowania rzeczywistości prowadzi pamiętnik, w którym opisuje otaczający ją świat. Gdy jej zapiski zaczynają coraz bardziej odbiegać od tego, co słyszy od współmałżonka, postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę o swojej przeszłości.

Film jest kolejnym po Drodze do zapomnienia wspólnym filmem Nicole Kidman i Colina Firtha. „To dla mnie kolejna możliwość zagrania u boku jednego z najlepszych aktorów świata. Przy każdym projekcie, w którym teraz gram, mówię producentom, żeby zaoferowali Colinowi jakąś rolę” - mówi ze śmiechem Kidman. „Uwielbiam z nim pracować, jest świetny w tym co robi, potrafi słuchać i wyciągać z każdej postaci mnóstwo niuansów. To na dodatek przezabawny facet, prezentujący najlepszy możliwy typ brytyjskiego humoru, co w pewien sposób pomagało nam na planie. Nie ma się bowiem co oszukiwać, w tym filmie musiał zrobić kilka mało pozytywnych rzeczy i takiego bohatera w jego wykonaniu widzowie na pewno się nie spodziewają” - dodaje aktorka.

Na ekranie towarzyszą im Mark Strong (W sieci kłamstw, Szpieg), Anne-Marie Duff (Siostry Magdalenki, Notatki o skandalu) i Deborah Rosan (Jack Ryan: Teoria chaosu).
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum