kpb

Baranki w pieluchach - BoyhoodRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 4 września 2014, godz. 11.15

BOYHOOD | BOYHOOD
reż. Richard Linklater, USA 2014, 163’

MFF w Berlinie 2014: Srebrny Niedźwiedź - najlepsza reżyseria

Opowieść o 12 latach z życia pewnej rodziny.

W centrum wydarzeń znajduje się Mason, który wspólnie z siostrą Samanthą zostaje zabrany w emocjonalną podróż przez lata dzieciństwa aż do dorosłości.

Ten niezwykły film kręcony był przez 39 dni w ciągu 12 lat - z tymi samymi dorastającymi dziećmi i starzejącymi się na naszych oczach aktorami.

W rolach rodziców występują Ethan Hawke (Przed północą, Kobieta z piątej dzielnicy) i Patricia Arquette (Zagubiona autostrada, Ciemna strona miasta). Na ekranie towarzyszą im Ellar Coltrane i Lorelei Linklater.

Boyhood zabiera nas w nostalgiczną podróż w czasie do bliskiej przeszłości, ale jest też odą na cześć dojrzewania i rodzicielstwa.

Ten fascynujący dramat rodzinny typowany już do przyszłorocznych Oscarów i nazywany arcydziełem współczesnego kina jest kolejnym fascynującym eksperymentem narracyjnym Richarda Linklatera, twórcy niezapomnianej trylogii Przed... (Przed wschodem słońca, Przed zachodem słońca, Przed północą). 

Jeden z największych filmów dekady. The Guardian
Arcydzieło. The New York Times
Historia naszego życia. Variety
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum