kpb

Baranki w pieluchach - Casanova po przejściachRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 15 maja 2014, godz. 11.00

CASANOVA PO PRZEJŚCIACH | FADING GIGOLO
reż. John Turturro, USA 2013, 98’

Król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro (nagrodzony Złotą Palmą na MFF w Cannes z kreację w filmie Barton Fink w reżyserii braci Coen) spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata. Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić nieśmiałego przyjaciela Fioravante (John Turturro), pracującego w kwiaciarni, na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji pani doktor. Oczywiście za pieniądze. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę - Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Casanova po przejściach został okrzyknięty najbardziej czarującym filmem ubiegłego roku. Bawi publiczność niezależnie od płci i wieku. Wchodząc na ekrany zanotował – w przeliczeniu widzów na kopię – drugie najlepsze otwarcie roku w Ameryce. Ten wynik pozwolił Casanovie pokonać tak mocnych konkurentów jak Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Rio 2 czy Noe: Wybrany przez Boga.

„Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio byłam na seansie, który aż tak rozbawił widownię” Stopklatka.pl
„Zmysłowy i inteligentny” Variety
„Widać tu rękę Woody’ego Allena” Screen International
„Najbardziej czarujący film roku” The Guardian
„Woody Allen w najlepszej formie!” Boston Globe
Patroni medialni
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


                         

               

Bookmark and Share

archiwum