kpb

studencki Nocny Klub Filmowy: Palm Springs (przedpremierowo!)

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY:
Palm Springs (reż. Max Barbakow)
- pokaz przedpremierowy
czwartek, 18 lutego 2021, godz. 23.15
Kino Pod Baranami

 
W czwartek, 18 lutego, po ponad trzymiesięcznej przerwie studencki Nocny Klub Filmowy wraca do sali kinowej! Na ekranie - przedpremierowo Palm Springs - nietuzinkowa komedia z Andy Sambergiem i Cristin Milioti w roli pary, która utknęła... w pętli czasowej.

Palm Springs to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.  


 
Uczestnicy studenckiego Nocnego Klubu Filmowego będą wspólnie przeżywać filmowe emocje oraz dzielić się swoimi wrażeniami podczas dyskusji grupowej. Zachowają jednak przy tym zasady dystansu społecznego i zobowiązani będą do zakrywania nosa oraz ust maseczką lub przyłbicą podczas pobytu na terenie Kina. 

 

 
BILETY dla studentów: 17 zł  

 
Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.


 
 
O FILMIE:

PALM SPRINGS | PALM SPRINGS
(Max Barbakow) US 2020, 90’

Złote Globy 2021: nominacje: Najlepszy Film - Musical lub Komedia, Najlepsza Rola Męska w Musicalu lub Komedii
Festiwal Filmowy Sundance 2020: Oficjalna selekcja - sekcja Dramatyczna


Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

 


ZWIASTUN:

PARTNERZY: 

 

             

    

 

PATRONI:


         

Bookmark and Share

archiwum