kpb

Baranki Dzieciom (Zima 2019): Agatka

Agatka + zajęcia plastyczne

niedziela, 17 lutego 2019, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 17 lutego, w ramach cyklu Baranki Dzieciom na ekranie pojawi się Agatka - pomysłowa dziewczynka, która zabierze dzieciaki do najbardziej magicznych miejsc swojej wyobraźni. Po seansie zapraszamy maluchy do udziału w zajęciach plastycznych.

 

PROGRAM: 

niedziela, 17 lutego
11.00
AGATKA - zestaw bajek, 40’
reż. Andrzej Kukuła, Wojciech Wojtkowski, Polska 2015
+ zajęcia plastyczne

Pełna kolorów i humoru filmowa opowieść dla najmłodszych widzów, w której świat realny jest równie ważny, co świat wyobrażony.
Tytułowa bohaterka to kilkuletnia dziewczynka, która wraz ze swoim chomikiem Cyrylem bierze udział w licznych przygodach. I choć za każdym razem ich punktem wyjścia są zdarzenia lub przedmioty z najbliższego otoczenia Agatki i jej rodziny, to główna część opowieści dzieje się w świecie wyobraźni bohaterki. Wyprawy do wymyślonych przez Agatkę krain często pomagają dziewczynce w rozwiązywaniu problemów realnego świata i zrozumieniu codziennych spraw. Pozwalają oswoić lęki, uczą odpowiedzialności i porządku.

Odcinki: CUKROJAD | KURZ | MYDŁO | UFOLUDEK

Zajęcia plastyczne poprowadzi Joanna Żyłowska - projektantka i pedagog, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Współpracowała m.in. z Małopolskim Ogrodem Sztuki, Domem Kultury Inspiro, Fundacją Bullerbyn i Uniwersytetem Dzieci UE.

 

BILETY: 11 zł

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w
Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:

        

 

 

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

 

 

 

   

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum