kpb

Baranki Dzieciom (Zima 2018): Dzień Babci i Dziadka - Mami Fatale

DZIEŃ BABCI I DZIADKA:
Mami Fatale + warsztaty plastyczne

niedziela, 21 stycznia 2018, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 21 stycznia, zapraszamy najmłodszych widzów do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dnia Dziadka w ramach nowego sezonu cyklu Baranku Dzieciom! W programie pokaz przygód niezrównanej Mami Fatale - starszej pani, która wraz z Psiną i Prosięciem teleportuje się do Włoch, urządza fantastyczne przyjęcie, zaklina makaron za pomocą magicznej fujarki i dzieli się wspomnieniami z życia w mieście. Po seansie dzieci  własnoręcznie wykonają wspaniałe prezenty dla swoich babć i dziadków podczas warsztatów plastycznych pod okiem Anny Karlińskiej.

 

PROGRAM: 

niedziela, 21 stycznia 2018, godz. 11.00
DZIEŃ BABCI I DZIADKA:

MAMI FATALE - zestaw bajek, 40’
reż. Łukasz Kacprowicz, Polska 2012-2014
+ warsztaty plastyczne

Opowieść o starszej pani, która uciekła od zgiełku miasta do malowniczej wioski razem z dwójką zwierzaków: Psiną i Prosięciem, by poświęcić się swojej wielkiej pasji, jaką jest gotowanie. Jej małą chatkę otacza ogród, gdzie rosną owoce i warzywa niezbędne do przygotowania Maminych potraw. W sercu domku znajduje się kuchnia, gdzie powstają smakowite dania. Atmosferę sielanki zwykle burzy nieoczekiwany zbieg okoliczności, który wiedzie naszych bohaterów wprost na spotkanie z przygodą. Tylko dzięki współdziałaniu trójki bohaterów możliwe jest zażegnanie kłopotów. Zawsze bowiem zwycięża przyjaźń. I można znów zasiąść razem na ławeczce przed domem, żeby spałaszować jakiś przysmak.

W roli narratora wystąpił krytyk kulinarny i podróżnik Robert Makłowicz.

Odcinki: ITALIANO | NIESAMOWITA HISTORIA | PSINOKIO | ZAKLINACZ MAKARONU

Warsztaty plastyczne poprowadzi Anna Karlińska, absolwentka Sztuki Ogrodowej na Uniwersytecie Rolniczym, projektantka ogrodów, z zamiłowania florystka i plastyczka.

 

BILETY: 11 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie! 

 

Partnerzy cyklu:


                               

                               

 

 

         

 

 

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

Bookmark and Share

archiwum