kpb

Baranki w Pieluchach: Na karuzeli życia

czwartek, 7 grudnia 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (7 grudnia) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Na karuzeli życia Woody'ego Allena - rozgrywającej się w wesołym miasteczku na Coney Island opowieści o pasji, namiętności i zdradzie. Na ekranie Kate Winslet, James Belushi, Justin Timberlake i Juno Temple.  

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE:  

NA KARUZELI ŻYCIA | WONDER WHEEL
reż. Woody Allen, USA 2017, 102'

Camerimage 2017: konkurs główny

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

      

PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum