kpb

Baranki w pieluchach - 2 dni w Nowym JorkuBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu.

5 lipca - brawurowa komedia Julie Delpy, 2 DNI W NOWYM JORKU!

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: tylko 12 zł

czwartek, 5 lipca 2012, godz. 11.00

2 DNI W NOWYM JORKU | 2 DAYS IN NEW YORK
reż. Julie Delpy, Francja/USA 2012 , 91’

Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja Dwóch dni w Paryżu, porównywana przez krytykę z najlepszymi komediami Woody’ego Allena.

Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym zawodzie. Ich sielankę zakłóci nagła wizyta ekscentrycznego ojca Marion (ojciec reżyserki Albert Delpy) i jej wiecznie niezaspokojonej seksualnie siostry. W dodatku, gdy pracami utalentowanej artystki zainteresuje się bogaty playboy (Vincent Gallo, nagrodzony na Festiwalu w Wenecji za kreację w Essential Killing Jerzego Skolimowskiego), nowojorski romans barwnej pary zamieni się w prawdziwą lawinę kulturowych i miłosnych nieporozumień.

Pikantna francusko-amerykańska komedia kusząca widzów rubasznym humorem i szalonymi bohaterami... Nowy Jork w filmie Delpy pulsuje kolorami, muzyką najróżniejszego typu i barwnymi postaciami, które składają się na tkankę życia w pełnej chaosu metropolii” Todd Mc Carthy, Hollywood Reporter

„Zabawna opowieść wydaje się doskonałym komentarzem do wykorzystującego autobiograficzne wątki filmu Delpy. Reżyserka w humorystyczny sposób cementuje nierozerwalny związek sztuki i życia”
Karolina Wawer, Stopklatka

Cykl polecają
:

Kreatywka Klub Kangura Młyn Fitness MiastoDzieci.pl Mali Turyści CzasDzieci.pl
Bookmark and Share

archiwum